učíme zlepšovat životní prostředí

Jsme součástí projetu Ekoškola

Naše MŠ je součástí projektu EKOŠKOLA – koordinátorem programu v České republice je sdružení TEREZA a program probíhá pod záštitou Ministerstva životního prostředí ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Záleží vám na prostředí, ve kterém žijete a ve kterém vyrůstají vaše děti? Chcete se podílet na udržování a zlepšení životního prostředí?

• Pokud patříte k těm, kteří žijí v souladu s přírodou a ekologií, není vám toto téma lhostejné,
  • pokud patříte k těm, kteří chtějí vést děti k přírodě a ekologii,
  • pokud jste otevřeni spolupráci, seberealizaci v této oblasti a chtěli byste spolu s vašimi dětmi být součátí EKOTÝMU,

rádi přivítáme váš zájem! Stačí se nahlásit kterékoliv paní učitelce v naší MŠ.

Naše MŠ je zapojena do AKCÍ: NAKRMTE PLASTOŽROUTA – sbíráme víčka z PET láhví, ZELENÁ ŠKOLA – sbíráme elektroodpad, BIO ENZYM – ekologicky čistíme odpady ad.

img-fluid

Ekoktuality