EKOŠKOLA NÁS POŘÁD BAVÍ – VÝPLŇOVÝ MATERIÁL

Do MŠ Hlubčická a MŠ Mikulášská jsme umístili popelnici na výplňový materiál jako jsou papírové krabice, pěnová esíčka nebo bublinkové kapsy. Děti si popelnici nazdobily a “ nakrmily “ odpadem.

Jsme rádi, že se nám po delší a náročné rekonstrukci MŠ Hlubčická podařilo „restartovat“ Ekoškolu, protože děti Ekoškola pořád baví.

Na základě Analýzy jsme zjistili, že nás neustále trápí problém odpadů. Proto jsme se, ve spolupráci s paní Hájkovou z oddělení komunálních služeb na Městském úřadě v Krnově, rozhodli umístit do MŠ Hlubčická a MŠ Mikulášská popelnici na VÝPLŇOVÝ MATERIÁL. Patří tam papírové krabice, pěnová esíčka nebo bublinkové kapsy. Děti si popelnici nazdobily a hned „nakrmily “ odpadem.

Potěšilo nás, že na základě článku na FB stránkách, k nám začali nosit výplňový materiál i lidé z okolí. Jsme rádi, že nám pomáhají chránit naši planetu.