Dotazník pro rodiče č.3 – Wellbing

Dotazník pro rodiče č.3 – Wellbing

WELLBEING  dětí a žáků na krnovských školách  Z POHLEDU RODIČŮ
Vážení rodiče,

město Krnov pokračuje ve svém průzkumu kvality vzdělávání v Krnově. Tentokrát máte před sebou dotazník zaměřený na WELLBEING dětí a žáků na krnovských školách Z POHLEDU RODIČŮ. Téma je pro podporu kvality života v oblasti vzdělávání v našem městě velmi důležité a my si velmi vážíme Vaší ochoty a spolupráce.
Co je to wellbeing ve školství? Je to stav, kdy jsou všichni učící se v pohodě a mohou se věnovat učení.
Dotazník je záměrně postaven tak, aby nezabral více než 3 min. vašeho času a JE PLNĚ ANONYMNÍ – nesbírá žádná osobní data, ani jméno, ani e-mail, pouze údaje o škole/školce, ročníku vašeho dítěte. Nepoznáme tedy, kdo jmenovitě dotazník vyplnil.
S poděkováním za vaši ochotu a čas: vedení města a vedení vaší školy/školky.

 

Dotazník, prosím, vyplňte nejpozději do 7. 4. 2024.
Odkaz :      https://forms.gle/FtUgaJiVpFbncBeM6
Dotazník Pdf.:  dotazník MŠ – WELLBEING